Sektörde 25 yılı aşkın deneyim ve tecrübemiz sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yüksek performaslı epoksi ve poliüretan reçineler sunuyoruz.

AQUA, konusunda uzman teknik ekibi ve geniş ürün yelpazesi ile yüksek performanslı epoksi ve poliüretan reçine sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. 25 yıllık deneyim ve tecrübemizin bir araya gelmesi ile AQUA RESIN® kurulmuş.

Uygulama ve teknik konularda da deneyim ve tecrübelerimiz ile müşterilerimize destek vererek, alanında dünya lideri markaların satışlarını gerçekleştirir.

Almanya, Fransa ve İtalya başta olmak üzere dünyada konusunda lider markaların Türkiye distribütörü olduğu gibi, tedariğini sağladığı ürünleri Rusya, Bulgaristan, Kıbrıs ve Orta Doğu ülkelerine ihracatını gerçekleştirmektedir.

2020 yılında itibaren AQUA RESIN® markası altında yüksek performanslı Epoksi, Pigment, Poliüretan ve Silikon tedarik ve üretimine başlamıştır.

(+90) 212 474 87 48

Enerji ve tecrübemizi sektöre uygun yüksek performanslı reçine ve çözüm odaklı iletişim sunmaktadır. Tüm müşterimizin projelerine, onların özel ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış ve kullanıcı dostu çözümlerimiz sunmak standardımız haline gelmiştir.

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip ürünler, hızlı servis ve odaklanmış proje yönetimi. İşte bu sayede yıllar boyunca dünyanın en iyi ve konusunda lider olan şirketlerin ürünlerini tedarik ediyoruz.

AQUA RESIN® markası ile amacımız yüksek performanslı ürünlerin çok daha fazlasını ifade etmesi hedeflenmiştir. Müşterilerimiz ile olan karşılıklı güven anlayışı sayesinde, sıkı bir ağ oluşturmuş durumdayız. En önemli dönüm noktamız ise işimize ve sektörümüze olan tutkumuzdur.

Deneyim ve tecrübeye değer veriyoruz. Ürün teknik bilgisi ve farklı sektörlerin imalat süreçlerini biliyor, öğreniyor, müşterilerimiz ile geliştiriyor ve yönetiyoruz. Sektör ne olursa olsun, her zaman doğru ürün ile doğru çözümü bulacaksınız.

25 yılı aşkın deneyim ve tecrübemiz

Sektörde 25 yıllık deneyim, tecrübe ve gelişen teknolojinin bir araya gelmesi ile sektöründe Avrupa’da, yüksek performanslı ürün yelpazesi ile dünyada lider konumunda olan Epoksi ve Poliüretan Reçinelerini sizlere sunuyoruz.